O nas

Nasz portal, SekretyHerbaty.pl zaczyna swoją historię jeszcze 2003 roku. Narodził się z pasji do tytułowego napoju. Zachwyciło nas jak wiele niezwykłych właściwości i tajemnic skrywa ten na pierwszy rzut oka niepozorny wywar.

 

Wszystko zaczęło się od jednej filiżanki herbaty. Potem przyszedł czas na kolejną, aż w końcu było ich tyle, że nie sposób policzyć. Próbowaliśmy nowych smaków i fascynowało nas to. Zapragnęliśmy wiedzieć coraz więcej i więcej o tajnikach i sekretach napoju z liści drzewa herbacianego, więc zaczęliśmy wędrówkę w poszukiwaniu informacji i ciekawostek. I tak w końcu narodził się pomysł, aby pokazać światu jak ważną rolę w naszym życiu pełni herbata oraz dzielić się posiadaną wiedzą.

filiżanka herbaty

Co znajduje się na blogu?

Staramy się stworzyć kompleksowy poradnik dotyczący herbat. Nieustannie poszerzamy go o nowe porady, które będą w pełni wyczerpywać temat. Wędrując po naszej stronie dowiesz się wielu istotnych informacji o rodzajach herbat i ich zastosowaniu. Skupimy się przede wszystkim na takich rodzajach, jak:

  • herbata czarna,
  • herbata biała,
  • herbata zielona,
  • herbata czerwona,
  • herbata ziołowa,
  • herbata owocowa.

 

W zakładce porady możesz znaleźć wiele fascynujących nowinek jeśli chodzi o zastosowanie herbaty. O większości z nich z pewnością nie wiedziałeś, jednak możliwe znajdą się i takie, które były Ci znane. Będąc na bieżąco z naszymi wpisami możesz rozwiązać wiele problemów zdrowotnych ciesząc się przy tym wspaniałym smakiem i aromatem jaki oferuje wywar herbaciany.

 

Na naszym blogu dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat herbaty i jej rodzajów. Dodatkowo, mogą Ci one pomóc w sporu dolegliwościach i bolączkach. Mamy nadzieję, że tak jak my, Ty również zachwycisz się tym wspaniałym naparem, jaki jest herbata! Zapraszamy do lektury i mamy nadzieję, że z przyjemnością odwiedzisz nas ponownie.